Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3:0 Orlęta Aleksandrów Kujawski II

Aktualności

I tak to powinno wyglądać!!

• autor: kolas79, 2015-08-29 20:38

Unia Choceń 7 Lech Dobre 0 ..co tu więcej pisać...
Na dzisiejszym spotkaniu byli praktycznie wszyscy. Gra osób nieobecnych tydzień temu wpłynęła pozytywnie na wynik. Worek z bramkami już w 2 minucie i 46 sekundzie (informacja od samej kierowniczki)  został rozwiązany przez Łukasza Lewandowskiego, kapitana drużyny, który po centrostrzale z połowy boiska trafił w samo okienko. GOOOOOL! Kolejną bramkę strzelił Tomasz Lewandowski, który został idealnie obsłużony podaniem przez Łukasza Lewandowskiego. 2:0! Na 3:0 podwyższył Arkadiusz Jóźwiak po wrzutce Tomasza Lewandowskiego z boku boiska. Unici mogli udowodnić swoją przewagę stwarzając jeszcze kilka dogodnych sytuacji. Koniec pierwszej połowy. Koncert już w 47 minucie rozpoczął Daniel Olejniczak, który po wyrzucie piłki z autu przez Łukasza Lewandowskiego, umieścił piłkę w siatce. 4:0! Kolejne dwie bramki dorzucił, po przejęciach piłki na połowie rywali, Tomasz Lewandowski (sam wypracował i sam strzelił). Na 7:0 podwyższył Maciek Małecki, po wyrzucie z autu Łukasza Lewandowskiego.
Ten wynik mógł być znacznie wyższy, gdyby wykorzystane wszystkie akcje Unitów.. a Kasai, czyli Tomek L. mógł zapewnić sobie Króla Strzelców serii A.
Brawo, oby tak dalej. Unia gwiazda, jazda, jazda, jazdaaaaaaa!!!!!!