I kolejka sezonu 2016/2017.

• autor: Mirek, 2016-08-20 11:40

2016.08.20.

Orzeł Służewo - Unia Choceń 1:1 (0:1)

82 min. (rzut karny) - 44 min. Arkadiusz Jóźwiak

Byber - Ł. Lewandowski, Młynarkiewicz, Komorowski, Ruciński - Malczak (65 Machalski), Dziedzic-Kamiński, Jóźwiak (88 Pawłowski), Kuczewski (55 Malinowski) - Sebbar, T. Lewandowski (88 Kołodziejczak)

Na ławce rezerwowych pozostali Muszyński i Witkowski.

Wysoce ryzykowne może być wróżenie przebiegu rozgrywek po zakończeniu pierwszego dopiero spotkania, ale jednym spostrzeżeniem raczej zmuszony jestem się podzielić - osoby dobrze życzące Unii Choceń nie powinny się absolutnie spodziewać powtórki z ubiegłego sezonu. Mecz rozegrany na wyjeździe z mocnym przeciwnikiem mającym określone wysokie aspiracje pokazał, że dobrze przepracowany okres przygotowawczy i odpowiednie wzmocnienia powinny (wręcz muszą chciałoby się rzec) zaprocentować i sezon 2016/2017 będzie walką o poważne cele.

Po dobrym spotkaniu Unia wywiozła z trudnego terenu 1 punkt. Tak niewiele zabrakło do tego, aby inauguracja sezonu była jeszcze bardziej okazała, ale nie patrzmy już do tyłu. Za chwilę kolejne spotkania i jeżeli drużyna zaprezentuje tak poukładaną grę, to może dostarczyć jeszcze sporą dawkę pozytywnych emocji.

Co należy zapamiętać z sobotniego meczu ? Przede wszystkim bramkę Arka Jóźwiaka. Tuż przed zakończeniem I połowy popisał się kapitalnym uderzeniem z dystansu, po którym piłka znalazła się w bramce gospodarzy. Gol z cyklu "stadiony świata". Poza tym udane ligowe debiuty Michała i Younesa, którzy pokazali, że mogą być solidnym wzmocnieniem zespołu.

autor: ~Unia!!!!!!! 2016-08-21 01:33:03

avatar 1szee 45 min... perfekto....... przeciwnik 0 sztycha!!!!!!

autor: ~Czarny 2016-08-26 21:44:49

avatar Gratulacje , trzymam kciuki :*